• ~14000Kontaktów
 • ~18000Polubień
 • ~500Followersów
 • Szkolenia

  Szkolenia i Warsztaty - Rozwój Osobisty - Szkolenia Dofinansowane z UE

  Poznaj moje warsztaty rozwoju osobistego

  Life & Career Managment

  Unikalne szkolenie z rozwoju osobistego, które pozwoli Ci zaplanować swoje dalsze życie i karierę, znaleźć cel w życiu i czerpać więcej radości z życia . Dzięki najnowszym odkryciom z zakresu psychologii osiągnięć, dowiesz się jak znaleźć pasję i spełniać marzenia, odkryjesz swoje mocne strony i nauczysz się najlepszych strategii sukcesu.

  Time & Tasks Management

  Wznieś swoją efektywność na wyższy poziom i przejmij kontrolę nad czasem! Podczas tego szkolenia z rozwoju osobistego dowiesz się, jak realizować więcej mniejszym nakładem sił oraz w jaki sposób maksymalnie wykorzystać swój potencjał. Dowiesz się, jak znaleźć doskonałą równowagę między życiem prywatnym a zawodowym.

  Motivation & Making Change

  Doskonałe szkolenie rozwoju osobistego, w czasie którego nauczysz się, jak skutecznie wprowadzać zmiany, trwale budować dobre nawyki oraz być konsekwentnym w ich realizacji. Poznasz 6 czynników wpływu, co pozwoli Ci kilkukrotnie zwiększyć szanse na realizację każdego celu i zmniejszyć ryzyko porażki.

  WSZYSTKIE SZKOLENIA TANIEJ DO 80%! - Z DOFINANSOWANIEM Z UE

  Szkolenia dofinansowane z Unii Europejskiej. Zdobądź dofinansowanie do szkoleń i rozwijaj się za grosze.

  Teraz możesz otrzymać nawet 80% dofinansowania z Unii Europejskiej na wszystkie szkolenia z mojej oferty. Zyskaj unikalną wiedzę za 20% ceny!

  Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą (również jednoosobową), jesteś właścicielem lub zarządzasz firmą z sektora MŚP (zatrudniającą do 249 osób) możesz skorzystać z dofinansowania szkoleń dla siebie i swoich pracowników.

  Chcesz wiedzieć więcej? Wypełnij formularz i zapytaj o szczegóły.

  Moje i inne szkolenia organizowane przez moją firmę szkoleniową, którą prowadzę, znajdziesz również w Bazie Usług Rozwojowych.

  Zapytaj o szczegóły!

   Najbliższe szkolenia i warsztaty z dofinansowaniem z UE

   Brak szkoleń

   Skontaktuj sie ze mną

   Masz jakieś pytania dotyczące moich szkoleń? Chcesz podzielić się refleksją na temat skuteczności w życiu osobistym lub biznesie? Potrzebujesz sprofilowanej oferty szkoleń dla swojej firmy? Stoisz na zawodowym rozdrożu i nie wiesz, w którym kierunku podążać? Napisz do mnie.

   • Poniedziałek - Piątek 8:00 -16:00

   • Piła, ul. Ceramiczna 19

   • +48 883 329 608

   • biuro@mtc.pl

    Hej, zaczekaj :)
    Pobierz bezpłatny e-book na do widzenia!
    Przygotowałem dla Ciebie poradnik "5 Kroków Do Skutecznej Zmiany". Dołącz do mojego newslettera i skutecznie wdrażaj zmiany w swoim życiu.
    Hej, zaczekaj! :)
    Pobierz bezpłatny e-book na do widzenia!
    Przygotowałem dla Ciebie poradnik "5 Kroków Do Skutecznej Zmiany". Dołącz do mojego newslettera i skutecznie wdrażaj zmiany w swoim życiu.